رئیس دانشگاه جیرفت با صدور پیامی آغاز بهار علم و دانش و تقارن آن با هفته دفاع مقدس را گرامی داشت
رییس دانشگاه جیرفت در پیام خود ضمن گرامی داشت فرارسیدن آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با هفته دفاع مقدس بر تلاش برای تولید علم در راستای رفع نیاز های جامعه و ارتباط موثر با صنعت نوین از طریق تلاش خانواده بزرگ علمی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جیرفت، دکتر مرتضی مختاری در ابتدای پیام خود آورده است؛ فرا رسیدن سال تحصیلی جدید، بهار علم و دانش و مقارن با حماسه آزادگی و عزت‌مداری سرور سالار شهیدان امام حسین (ع) و همچنین هفته دفاع مقدس، تلاش و ایثار جوانان این مرز بوم در آن روزها که بر گرفته از فرهنگ عاشورا بود، به تلاشگران عرصه علم و فرهنگ به‌ویژه نودانشجویان تبریک می‌گویم.

 تلاش همه اساتید و پیشکسوتان حوزه علم و فرهنگ و خانواده بزرگ دانشگاهی کشور به ویژه جنوب استان کرمان در راستای رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی را قدر دانسته و امیدوارم با توکل بر خداوند منان حرکت در مسیر و تحقق آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی را ادامه دهیم.

در بخش دیگر این پیام آمده است، در سال‌های اخیر با رهنمودهای مقام معظم رهبری وتلاش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رشد علمی خوبی را در کشور در بخش‌های مختلف شاهد بودیم که این مهم مرهون تلاش و ایثار جامعه علمی کشور است و امیدواریم با حمایت‌های دولت محترم و وزارت عتف و همچنین تلاش عالمان و همه اساتید و پژوهشگران که امروز به عنوان خط شکنان جنگ اقتصادی که دشمن راه انداخته است بتوانیم این برهه حساس را پشت سر بگذاریم.

در پایان ضمن قدر دانی از مدافعان سلامت که با تمام تلاش خود در حال مبارزه با بیماری منحوس کووید 19 هستند، امیدواریم با همراهی همه اقشار جامعه این بیماری از کشور و جهان ریشه کن شود و بار دیگر همه جامعه علمی گرد هم آید و برای رونق علمی و شکوفایی کشور گام بردارند.