نمایش خبر

دانشگاه جیرفت / نمایش خبر
انتصاب سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه
دکتر مرتضی مختاری رئیس دانشگاه جیرفت در حکمی دکتر حسین شکفته را به سمت سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت دکتر مرتضی مختاری در نشست معارفه سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه افزود: امروز ماموریت دانشگاه تنها آموزش نیست بلکه باید در کنار آموزش کارآفرینی و مهارت افزایی دانشجویان را دستور کار قرار دهیم.

 

وی تصریح کرد: دانشگاه جیرفت با دارا بودن از ظرفیت های مختلف نیروی انسانی جوان و توانمند و همچنین کارگاه ها، آزمایشگاه ها و ایستگاه آموزشی تحقیقاتی می تواند در راستای این ماموریت گام های خوبی بردارد که نیاز مند آن تلاش اعضای هیات علمی است.

دکتر مختاری ضمن قدر دانی از دکتر حسین شکفته برای قبول مسئولیت معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت بیان کرد: امیدواریم ایشان با بهره گیری از توانمندی ها و تجارب ارزنده خود بتوانید در این راستا موفق باشید.

 

وی با بیان این مطلب که حوزه معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت دارای چندین زیر مجموعه بسیار مهم و کلیدی است، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین وظایف دانشگاه تولید علم و فناوری در راستای رفع مشکلات و معضلات منطقه است که این مهم با سیاست گذاری در چند سال اخیر حرکت رو به رشدی داشته است و می طلبد با برنامه ریزی مدون این مهم شتاب گیرد.

 

 

رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به وجود مرکز رشد واحد های فناور در دانشگاه خاطرنشان کرد: یکی از فرصت های مهم دانشگاه بهره گیری از ظرفیت مرکز رشد است که نیاز به معرفی بیشتر در منطقه دارد.
 

در ادامه سرپرست معاونت آموزشی و پژوهشی دانشگاه جیرفت گفت: از حسن اعتماد رئیس دانشگاه برای انتخاب اینجانب بر تصدی این سمت قدردانی می‌کنم. 

دکتر حسین شکفته افزود: برای پیشرفت و توسعه این حوزه برنامه های خوبی پیش رو خواهیم داشت که نیازمند تلاش و همیاری همه همکاران است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه جیرفت، دکتر حسین شکفته دانشیار گروه علوم خاک دانشکده کشاورزی دانشگاه هستند.


 
  

 

 
منبع: روابط عمومی دانشگاه جیرفت
 
*نام
ایمیل
*نظر